2018 yılında kurulan firmamız QATTAN, 35 senelik ticari ahlakı, itibar ve deneyimi ile müşterilerine değer yaratan bir hizmet modeliyle çalışmayı ilke edinmiştir.  QATTAN markası ile birleştirdiğimiz özgün tasarımlar, ürün çeşitliliği ve kaliteli hizmet anlayışımız ile; müşteri memnuniyeti, zamanını etkin kullanmak isteyen ve  teknolojiye ayak uyduran değerli müşterilerimize 7/24 hizmet ve iletişim imkanı sunmaktayız.


Qattan Ev Tekstili olarak; ev ve otel/turizm segmentinde, yüksek kalite standartlarında tekstil ürünlerinin satışını tüm dünyada gerçekleştirmekteyiz. Dünyaca da “Türk havlusu” olarak bilinen peştamal, ana ürünümüz olmakla birlikte; jakarlı, el-dokuma ve makine dokuma olmak üzere üç farklı çeşidi de, farklı kullanım alanlarına göre müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Kendi tasarımlarımızı, yaratıcı tasarım ekibimizle birlikte oluşturmakta ve üretimlerini kontratlı olarak çalışan tezgahlarda gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimize, geniş model seçenekleri, özgün dizayn, renk, materyal opsiyonları sunmakta olup, ayrıca müşterilerimizden gelen özel üretim taleplerine de cevap verebilmekteyiz. Gelen özel talepler doğrultusunda, belirtilen adetlerde, istenen dizayn, renk, malzeme ve ölçülere uygun ürünlerin üretimini yapabilmekte ve özel markalı olarak etiketleme, barkodlama ve paketleme taleplerine de cevap verebilmekteyiz.

Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile yüksek kaliteyi, optimum değerde, en etkin servis anlayışı ile sağlamaya, işimizi bir hizmet veren olarak sürekli iyileştirmeye odaklanmaktayız.

Qattan Ev Tekstili olarak, sizlerle birlikte çalışmak için biz buradayız diyoruz!