Yüksek kaliteli, proje bazlı, özel talepleri karşılayan, yenilikçi ve ürünlerimize katma değer kazandırmayı amaçlayarak hizmet veren bir şirket olarak;  Qattan müşterinin ihtiyaç ve  taleplerine cevap vermek için "Özel Üretim" hizmeti de vermektedir. Ürünlerimizin yanı sıra, müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda talep edilen tasarım, boyut ve renk ile üretim yapılmaktadır.

Qattan üretiminde kullanılan iplikler hedeflenen ürünlere göre seçilir ve EKOTEKS sertifikalı boyahanelerde boyanır ve Qattan'ın deneyimli tezgahlarında üretilir. Kullanılan tüm ürünler ve hammaddeler, talep edilmesi halinde müşterilere sunulabilecek uluslararası EKOTEKS sertifikalarına sahiptir.

Ürünler kalite kontrolünden sonra müşteriye gönderilir. Qattan ayrıca, müşterinin markasındaki ürünlerin barkodlama, etiketleme ve ambalajlama hizmetini de vermektedir. Qattan, fiyat-performans dengesini müşteriler lehine tutarak nihai kullanıcıya yüksek kaliteli hizmet verir.


   Ayrıca peştemalden panço, pareo, çoçuk battaniyesi veya ev dekorunda kullanma amaçlı koltuk şalı, pike olarak dizayn edilebilmektedir. Moda dünyasının her geçen gün daha fazla ilgisini çeken karatezgah dokuma hayatımız daki yeri daha fazla artmaktadır.